KONST / Litografier / Färglitografi 12769147
nr 1276 9147
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad. Ej numrerad, bladets mått: 43x28 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:07:39
22/9 19:44:26
500 kr
23/9 18:02:39